Tel.: 737269436 | info@nch-mytidilu.cz

Často kladené otázky

Často kladené otázky o zařízení Torrent 500

 

  • 230 V (samostatná zásuvka do vzdálenosti 2 m)
  • Stlačený vzduch (min. 6,2 barů)
  • V ideálním případě suché prostředí a pokojová teplota
  • Dostupnost vody
  • Prostor asi 2 m2 (pro zařízení Torrent a průchod okolo něj), výška místnosti 2,4 metrů, tak aby mohlo dojít k pohodlnému otevření víka
Mycí roztok používaný v zařízení Torrent je na vodní bázi a je šetrný k životnímu prostředí. Obsluha není během používání nikdy vystavena chemikáliím.
Díly o maximální hmotnosti 50kg. Velikost vnitřního koše je 730 mm (šířka), 500 mm (hloubka) a 550 mm (výška). Na základě našich zkušeností se dají v zařízení Torrent pohodlně umýt díly o velikosti 650×450×400 mm. 90% dílů umyjete za méně než 1 minutu. V případě speciálních požadavků na mytí a odmašťování dílů jsme schopni nabídnout individuální řešení na většinu aplikací, včetně nadměrných dílů, automatických mycích systémů, mytí malých dílů ve speciálních koších atd. – zdarma Vám doporučíme nejlepší řešení Vašich individuálních potřeb. Neváhejte a kontaktujte nás zde!
Nejpozději do pěti dnů od podpisu závazné objednávky již budete moci zařízení Torrent 500 používat. Díky výhodnému pronájmu zařízení bude o vše postaráno! Vy si jen budete užívat mytí dílů.
Ve srovnání s ostatními systémy na mytí a odmaštění dílů produkuje Torrent výrazně méně nebezpečného odpadu. Toho je dosaženo díky revoluční technologii, kterou Vám nabízíme společně s pravidelným servisem. Výsledkem toho je snížení produkce nebezpečného odpadu až na jednu osminu původního množství. Například pokud nyní vytváříte 100 litrů nebezpečného odpadu, můžete toto množství snížit se zařízením Torrent na 10 až 15 litrů.

Vyzkoušej si i ty jedinečnou technologii ve SVÉ DÍLNĚ!

Přihlas se nyní na BEZPLATNOU ZKOUŠKU!

Pozor! Tuto možnost nabízíme dočasně. Proto, pokud nechceš přijít o bezplatnou zkoušku, přihlas se NYNÍ, a my Ti ukážeme, že z nepříjemné činnosti se může stát oblíbená. Dopředu upozorňujeme. Torrent 500 způsobuje závislost, protože si ho zamiluješ!/span>

Back to Top