Tel.: 737269436 | info@nch-mytidilu.cz

Reference

Firma Rema Turbo s.r.o. využívala na čištění a odmašťování mycí stoly a automatické odmašťovací zařízení. Po uvedení TORRENTU na trh, bylo zařízení instalováno jako první v České republice a zařazeno do portfolia technologií, které firma využívá.

„TORRENT firma využívá při repasování turbodmychadel a údržbu vlastních strojů. Díky velkému tlaku a snadné manipulaci s materiálem je tento stroj nedílnou součástí, bez které si nedovedeme provoz dílny představit.
Je využit denně a případné poruchy jsou obratem vyřešeny. Tento stroj všem doporučujeme.“

Stanislav Beneš, mistr dílny oprav, REMA TURBO s.r.o
„Firma Mubea ve svém provozu dříve používala mycí stůl a automatické mycí zařízení ADS. Po prezentaci TORRENTU na jaře 2011 jsme využili možnost nahradit mycí stůl TORRENTEM, který automatické mycí zařízení ADS ideálně doplňuje. Používáme ho na čištění a odmašťování součástek při repasích strojů.
Je využíván denně. Se zařízením i servisem jsme velice spokojeni. TORRENT vřele doporučuji dalším zákazníkům.”

Martin Ungr, Mistr montáže, Mubea spol. sr.o.


„Šetří nám mnoho času, je bezpečnější pro obsluhu a díky rychlosti jsme efektivnější při vyčištění dílů převodovek.”

Společnost The Gearbox Specialists se sídlem v Bournemouth and Southampton (Velká Británie) se věnuje opravám a přestavbám převodovek osobních automobilů.

„Pro čištění převodových dílů jsme používali manuální čištění s rozpouštědlem v nádrži. Čisštění trvalo celkem dlouho.
Po ukázce zařízení Torrent jsme si nechali jedno instalovat. Šetří nám spoustu času, je bezpečné a mnohem rychleji a efektivněji myje převodové díly. Vysledky jsou výborné! Díly jsou nyní bez velké námany extrémně čisté, což nám usnadňuje naší práci při opravách.”

Paul Atkinson a Paul Howard, The Gearbox Specialists„Od roku 2011 provozuje firma zařízení Torrent na rychlé a kvalitní čištění při opravách celého výrobního programu elektrického ručního nářadí. Vzhledem k nepřetržitému používání – spolehlivosti a kvalitě mytí byl v roce 2014 dodáno druhé mycí zařízení Torrent.

Po těchto zkušenostech můžeme doporučit dalším zákazníkům”

Luboš Zabák, vedoucí servisní dílny, Robert Bosch odbytová s.r.o.


„Firma provozuje TORRENT druhým rokem. Zde na údržbě se používá na čištění a odmašťování součástek na opravy strojů. V současné době je jeho používání prakticky každodenní.
Zařízení je to spolehlivé a zkušenosti z provozování jsou velmi dobré. TORRENT můžou doporučit dalším uživatelům.”

Josef Kylar, technik, ESAB VAMBERK, s.r.o., člen koncernu

Holmes and Quinn logo

„Po vyzkoušení Torrent 500 již nikdy nechci používat jiné zařízení.”

Holmes and Quinn je společnost na elektrické cívky se sídlem Fareham Hampshire (Velká Británie).

„Používali jsme mycí prostředek na bázi rozpouštědla a štětec, což vyžadovalo hodně úsilí a času. Zařízení Torrent 500 jsme pořídili asi před rokem. Jsme spokojeni s jeho rychlou a efektivní silou čištění. Čistíme s ním například konzoly motorů, hřídele a chladící ventilátory. Čas na vyčištění jednoho dílu byl snížen z 15 minut na maximálně 2-3 minuty. Po zkušenostech s Torrent 500 již nechceme používat jiné zařízení. Velice zajímavé zařízení na vyčistění mastnoty z kuchyňského extraktoru tuků, digestoře a ventilátorů.

Stephen Quinn, Holmes and Quinn


„Zařízení Torrent se používá od roku 2011 a nahradilo používání organických rozpouštědel. Tím došlo i k výraznému zlepšení pracovního prostředí. Použítí ja na mezioperační i konečné odmašťování ocelových (i černěných) dílů a také duralových dílů”

Daniel Vopálenský, jenatel společnosti VMV, spol. s r.o.“Mycí zařizaní Torrent se u nás používá na strojní údržbě. Vynikajíci je
pro mytí všech dilů a podskupin stojů před jejich opravou. Jeho použití snížilo množství
používaných organických rozpouštědel v mycích stolech”.

Ing. Petr Matějka, vice president, MOTORPAL a..s., Jihlava

Společnosti v Evropě používající Torrent

 

Vyzkoušej si i ty jedinečnou technologii ve SVÉ DÍLNĚ!

Přihlas se nyní na BEZPLATNOU ZKOUŠKU!

Pozor! Tuto možnost nabízíme dočasně. Proto, pokud nechceš přijít o bezplatnou zkoušku, přihlas se NYNÍ, a my Ti ukážeme, že z nepříjemné činnosti se může stát oblíbená. Dopředu upozorňujeme. Torrent 500 způsobuje závislost, protože si ho zamiluješ!/span>

Back to Top