Tel.: 737269436 | info@nch-mytidilu.cz

Kolik zařízení Torrent 500 stojí?

Bezstarostný servis, rychlost, snížení nákladů a nejbezpečnější technologie čištění za atraktivní cenu…

Vě většině aplikací při kterých naši zákazníci používají zařízení Torrent 500 jsou úspory více než 10 000 Kč za měsíc. Navíc čas strávený mytím dílů se dramaticky sníží. Přidejte navíc fakt, že nedochází ke kontaktu s mycím roztokem a kontaminanty, což snižuje bezpečnostní a zdravotní rizika na minimum.

Jakmile jednou vyzkoušíte působivou rychlost a efektivitu, s kterou Torrent 500 pracuje, nebude trvat dlouho, abyste si uvědomili, že možná i ve Vaší dílně chybí toto zajímavé zařízení.


Proč je důležitá individuální nabídka?

Naše společnost nabízí širokou nabídku řešení na čištění dílů (vybavení, chemie, plný servis) již od 750 Kč za měsíc. Cena je závislá dle Vašich potřeb pro mytí dílů. Pro naše zákazníky vždy připravujeme na míru přizpůsobenou nabídku– nechceme, abyste platili za něco, co nevyužijete. Proto jako první krok analyzujeme Vaše potřeby, abychom přesně pochopili, jaké máte požadavky na čištění dílů (například jaké díly čistíte, jejich velikost a váhu, druh znečištění, který je třeba odstranit, četnost čištění dílů, možnosti pro nakládání s nebezpečnými odpady, atd.). Na tomto základě Vám budeme schopni nabídnout nejefektivnější a nejekonomičtější řešení pro čištění dílů s výběrem nejvhodnějšího vybavení, služby na míru Vašim potřebám a chemie. Je velmi pravděpodobné, že Vám naše řešení ušetří nemalé prostředky. A co víc, analýza i vypracování nabídky je nezávazné a bezplatné.

Proč platit více, když Vám můžeme ukázat, jak mýt díly lépe a levněji!


Kolik ušetříte se zařízením Torrent 500? Požádejte o individuální cenovou nabídku zde:

Informace, které poskytnete prostřednictvím tohoto formuláře, nebudou poskytnuty třetím osobám. Veškeré informace týkající se Ochrany osobních údajů naleznete ZDE.

  Jméno (povinné)

  Společnost (povinné)

  Email (povinné)

  Telefonní číslo (povinné)

  Text zprávy

  before_1after_1before_3after_3before_2after_2

  Vyzkoušej si i ty jedinečnou technologii ve SVÉ DÍLNĚ!

  Přihlas se nyní na BEZPLATNOU ZKOUŠKU!

  Pozor! Tuto možnost nabízíme dočasně. Proto, pokud nechceš přijít o bezplatnou zkoušku, přihlas se NYNÍ, a my Ti ukážeme, že z nepříjemné činnosti se může stát oblíbená. Dopředu upozorňujeme. Torrent 500 způsobuje závislost, protože si ho zamiluješ!/span>

  Back to Top